Oleme peagi alustamas uudiskirjade saatmisega, kus tutvustame floatingut kui teraapia vormi, anname teada erinevatest pakkumistest ja jagame muid põnevaid fakte. Uudiskirju saadame sinu e-posti aadressile 1kord kuus. Uudiskirja tellimisest saad loobuda igal ajal, vastavad juhised on iga uudiskirja lõpus.
Liitu julgelt, et saada osa meie esimesest uudiskirjast juba peagi.
   
 

Maikuus tule sõbraga koos floatima erihinnaga

Soojad ilmad on peagi kohal, kuid suve puhkuseni on veel aega. Paku oma kehale ja meelele juba praegu veidi puhkust - võta sõber kaasa ja tulge koos floatima! Maikuu pakkumine on taaskord meie külastajate lemmik, sest tulla saab koos kaaslasega floatingu kogemust jagama. Maikuu jooksul on 75 minutiline paralleelsessioon kahele, kahes eri kambris, erihinnaga 75€, maikuu pakkumine kehtib ka maikuus ostetud 75 minutilise paralleelsessiooni kinkekaartidele: Maikuu pakkumine.

Broneeri aeg meie kodulehe kaudu (floating.ee/broneerimine) ja minipuhkus võib alata!
Meelerahu ja lõõgastust soovides - Floating.ee


Mis see floating on?

Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Praktilisest küljest on floating keskkond: üks kamber, milles on soolane vesi, mis Sind kannab ja milles hõljud; pimedus - kui Sa nii soovid - ja vaikus, mis puhata lasevad ja võimaldavad meelel avada uusi uksi. Ühtlane temperatuur kambris kaotab piiri vee ja õhu vahel ning laseb segamatult lõõgastuda.

Nimi floating on alternatiivnimi teaduslikule nimele REST (Restricted Environmental Stimulation Technique). Floating kambri leiutas doktor John C. Lilly 1954. aastal. Tema katsetas ja kasutas kambrit isiklikult ja kirjutas sellest mitu huvitavat raamatut. Praegusel ajal on kambrite kasutusala väga lai, näiteks kasutatakse floatingut meditatsiooni ja lõdvestuse jaoks ning meditsiinis.


Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Kinkekaart

Hea idee on kinkida kellelegi natuke puhkust ja rahu. Floatingu kinkekaarte saab teha kõikidele meie pakettidele.