Pimedal sügiskuul on hubasel ja mõnusal lõõgastusel sügavam tähendus, kui muidu. Vaim vajab pehmet paitust, meel nõuab värskust ja keha turgutust. Sellest vajadusest on sündinud meie novembrikuu pakkumine koos meie hea koostööpartneri Kullapesa majakesega. Kingi lähedastele ja ka endale midagi hingele-meelele-kehale, midagi üllatavat ja midagi eriti hubast. Kõik, kes ostavad novembrikuu jooksul Kullapesa kinkekaardi saavad tulla tasuta, koos kaaslasega meile paralleel sessioonile 75 minutiks floatima. Kullapesa kinkekaardi saab soetada siit: Kullapesa kinkekaart.

Kullapesa - see ainulaadne pesamajake asub 12 meetri kõrgusel veetünni otsas. Kõrgus seab mõnusa meeleolu, et vaadata tähti, olla pilvedele lähemal ja kaotada mõneks päevaks ajataju. Ööbimine pilvepiiril, koos imepäraste saunamõnudega on just see, mida me kiires elutempos kõik aegajalt vajame. Kullapesa majakesega saab tutvuda siin: www.kullapesa.ee

Mis see floating on?

Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Praktilisest küljest on Floating keskkond: üks kamber, milles on soolane vesi, mis Sind kannab ja milles hõljud; pimedus - kui Sa nii soovid - ja vaikus, mis puhata lasevad ja võimaldavad meelel avada uusi uksi. Ühtlane temperatuur kambris kaotab piiri vee ja õhu vahel ning laseb segamatult lõõgastuda.

Nimi floating on alternatiivnimi teaduslikule nimele REST (Restricted Environmental Stimulation Technique). Floating kambri leiutas doktor John C. Lilly 1954. aastal. Tema katsetas ja kasutas kambrit isiklikult ja kirjutas sellest mitu huvitavat raamatut. Praegusel ajal on kambrite kasutusala väga lai, näiteks kasutatakse Floatingut meditatsiooni ja lõdvestuse jaoks ning alternatiivmeditsiinis.


Floating on võimalus võtta aeg maha ja leida mõned minutid enese jaoks. Võimalus astuda korraks välismaailmast sisemaailma, avada uks heade ideede ja loovuse juurde, raputada maha võõras ja leida üles oma.

Kinkekaart

Hea idee on kinkida kellelegi natuke puhkust ja rahu. Floatingu kinkekaarte saab teha kõikidele meie pakettidele.