Broneerimisest

Seansile saab tulla vaid aja eelnevalt broneerides. Oleme aegadega üsna paindlikud ja vastutulelikud. Sellega seonduvalt on meie salong avatud vastavalt broneeringutele. Kui ootamatuste tõttu ei õnnestu seansile tulla, palume sessiooni tühistada/meid teavitada vähemalt päev ette.

Automaatseid süsteemi kaudu tehtavaid broneeringuid saame teenindada, kui need on tehtud vähemalt eelmisel päeval ette. Vastasel juhul palume üle helistada.

Allolev broneerimissüsteem võimaldab sul:

  • valida teenuse: valida on kolme floating sessiooni pikkuse vahel
  • valida teenuse kasutajate arvu: kas soovite teha broneeringu ühele või kahele inimesele samaaegselt samale ajale
  • valida sobiva aja: valida soovitud kuupäeva ja vaba sessiooni aja
  • lisada kontaktandmed: nimi, email, telefon.
    Palun jäta broneeringu juurde korrektne email ja telefoni number, et saaksid teavituse broneeringu õnnestumise kohta ja lingi, juhuks kui soovid broneeringu hiljem tühistada.

Tingimustega nõustudes broneeritakse sinule valitud floating sessioon ja kohtume aadressil Süda 12 (roheline puumaja, uksel oleval fonolukul vajutada nuppu kirjaga FLOATING)!

Kui sa ei leia endale sobivat aega broneerimissüsteemi kaudu siis palun helista/saada email ja leiame võimaluse (kuvatud süsteemis kajastuvad vaid igapäevased standardsed ajad, sessioone saame aga pakkuda palju paindlikumalt).

Meiega saad kõige kiiremini ühendust helistades +372 5109870 või saates emaili info@floating.ee.