Kuidas seanss kulgeb?

Kuidas ennast ette valmistada?

Floatingu seansile tulles ei maksa vahetult enne palju süüa. Väga tühja kõhuga ei ole ka mõnus olla. Soovitame soojalt erinevaid stimulante (kohvi, tee jms) enne mitte tarbida - need võivad takistada päris sügavate lõdvestusseisundite ilmnemist. Aga eks iga inimene tunneb enda keha kõige paremini.

Floatingu seanss kestab 60 minutit või rohkem. Suurema osa sellest ajast veedate lõõgastudes floatingu vannis. Vannis on soolavesi, mis on nii tugeva soolsusega, et ei lase teil põhja vajuda. Heites vette selili vajuvad kõrvad vee alla ja nägu jääb veest välja. Ühtegi kehaosa ei ole tarvidust üleval hoida. Soolane vesi kannab selle eest hoolt, et te nagu kork vee peal ulbite.

Enne vanni minekut astuge duši alt läbi ja peske end. Pärast seda minge vanni, seadke end sisse ja lõõgastuge. Vannis sees saab valguse kustutada, soovi korral võite valguse tervest ruumist välja lülitada, et anda oma nägemismeelele tõelist puhkust. Et aidata teil kõigest välisest lahti lasta ja iseennast kuulata, olete te vannis puhates suurema osa ajast vaikuses. Seansi jooksul kõlab siiski kaks muusikalugu: üks alguses ja teine päris lõpus. Viimane muusikapala annabki märku peatsest seansi lõpulejõudmisest. Pärast muusika vaikimist on aeg vannist välja tulla ja oma teadvus tavamaailma tagasi tuua. Käige siis jälle duši all ära, et sool kehalt maha uhtuda. Vett võib ka kõrva lasta, et sool seal hiljem ebamugavustunnet ei tekitaks.