Korduvad küsimused.

Uurige mida inimesed sageli küsivad.

Kas ma peaksin kuidagi ette valmistuma?

    Võiksite teada:
  • Kui te raseerite 2 või 3 tundi enne floatingut, võib raseeritud nahk vannis paar minutit kipitada. Ilmselt oleks teile mugavam, kui te saaksite raseerimise edasi lükata.
  • Kui te kannate kontaktläätsi, võib soolase vee silma sattumine probleemi tekitada. Parem oleks läätsed eemaldada.
  • Koffeiin võib takistada teil lõõgastuda.

Kas vannis peab midagi seljas kandma?

Kuna see on privaatne kogemus, siis paljud inimesed eelistavad olla vannis alasti. Seljas kantavad riideesemed avaldavad kehale survet ja võivad pigem segada.

Kuidas tuleb õigesti floatida?

Kõik viisid on õiged. Iga inimene peaks leidma asendi, mis just temale mugav tundub. Mõned floativad nii, et käed on külgedel, mõned üle pea, teised hoiavad käsi kõhul või rinnal või ristavad käed pea taga. Te võite panna pea ühele või teisele poole või istuda, kui soovite. Võite hoida ukse lahti või jätta selle kinni. Floatige sellisel viisil, kuidas teile mõnus tundub, ja leidke enda jaoks parim viis.

Kas vesi ikka jääb mind kandma?

Jah. Vannis on võimatu põhja vajuda. 350 kg soola, mis vannivees on, muudab lahuse teie kehast nii palju tihedamaks, et te tõusete pinnale nagu kork. Teie nägu jääb veest välja, kõrvad aga vee alla.

Aga kui ma olen klaustrofoobiline?

Inimesed, kes selle kohta küsivad, eeldavad tõenäoliselt, et nad peavad viibima suletud ruumis. Vannis võib aga olla ka lahtise ukse või ülemise luugiga. Te omate situatsiooni üle kontrolli ja saate vannist alati välja, kui soovite. Peaksite vanni kasutma endale mugaval viisil. Vann on tegelikult väga hea koht klaustrofoobiast üle saamiseks.

Mida ma vannis tegema pean?

Mitte midagi! Floating toob sügava lõdvestuse ja kõik sellega kaasneva automaatselt esile. Pole vajadust õppida mingisuguseid tehnikaid. Vannis möödub aeg kiiresti ja te võite unistada või unne vajuda.

Kas vannis on ohutu magada?

Jah, vannis on magamine täiesti ohutu. Kuna vesi on nii tihe, on vannis väga raske ennast kogemata külili keerata.

Millise kogemuse ma saan?

Kuna floating on nii individuaalne kogemus, ei oska me öelda, milline saab olema teie oma. Kõige sagedamini räägitakse sügavast lõdvestusest ja rahust, sügavast kontsentratsioonist ja loomingulisusest.

Kas vanni võivad kasutada ka rasedad?

Jah. Me soovitame siiski rasedatel oma arstidega eelnevalt konsulteerida. Kuna last ootavate naiste kehad muutuvad raskemaks, võib floating pakkuda meeldivat puhkust gravitatsiooni tõmbest.

Kas ma peaksin floatima rohkem kui üks kord?

Kui te soovite floatigu täit potentsiaali ära kasutada siis jah. Meie jaoks ei ole floating kogemus, millel on lõpp. Enamik inimesi saavad aimu sellest, milline floating võib olla, pärast 3 või 5 korda floatimist. Need kes esimesel korral potentsiaali ära tunnevad, tahavad ikka ja jälle tagasi tulla.

Milline päevaaeg on parim floatimise jaoks?

See sõltub individuaalsetest eelistustest. Mõnele meeldib hommik, teised eelistavad õhtut. Kõige parem on katsetada erinevatel aegadel ja leida oma lemmik.

Kas floatimise effektiivsuse kohta on mingisuguseid tõendeid?

Üle saja ülikooli ja meditsiinilise uurimistööga tegeleva asutuse, mitmed sporditeadusega tegelevad üksused ja vähemalt kaks rahvuslikku spordiinstituuti teevad üle maailma floating RESTiga tööd. Floatingu mõjusid on teaduslikult uuritud juba sellest ajast saati, kui esimene floatingu vann üle 40 aasta tagasi valmistati. Floating oli isegi osa NASA astronautide treeningprogrammist.

Kui kaua floating aega võtab?

Vannis veedate 1 tunni. Lisaks sellele läheb pesemisele oma aeg. Võiksite arvestada pooleteise tunniga.

Kas floatingu vann on steriilne?

100%. Kõrge soolasisaldus ei lase kahjulikel viirustel ja bakteritel ellu jääda. Kuna vesi filtreeritakse ja puhastatakse pärast igat külastust, on floating tunduvalt puhtam kui mullivannid või basseinid.

Mida kaasa võtta?

Lihtsalt avatud meel ja väsinud keha. Rätiku võib ka võimalusel kaasa võtta.

Kas kõik võivad floatida?

Ei. Floatida ei ole hea, kui teil on epilepsia, skisofreenia, neeruhaigused või äge nahahaigus. Uimastite ja alkoholi tarvitamine enne seanssi või seansi ajal on keelatud. Kuigi rasedana võib turvaliselt floatida, soovitame teil enne arstiga konsulteerida. Kõik teised võivad floatida oma äranägemise järgi.